منو

محافظ کف اتو (ایمن اتو) سه فنره جنس اعلاء

10016230

نو

38,150 تومان

توضیح

پوشیدن لباس های مرتب نه تنها حس خوشایندی در درون هر فرد ایجاد می کند ، بلکه نشان دهنده شخصیت افراد و جلب نگاه مثبت دیگران در مراودات و فعالیت های اجتماعی است. امروزه اتو به عنوان وسیله ای ضروری در هر منزلی پیدا می شود و هر خانواده ای با توجه به نیاز و کاربرد خود انواع اتوهای خشک و بخار را انتخاب می کنند.

خدمات فنی هوشمندی با ارائه سرویس و تعمیرات انواع اتوهای خشک و بخار ، به شما برای حفظ ظاهری آراسته و همچنین داشتن پرده ها و ملحفه های صاف و بدون چروک کمک می کند.

ممکن است گاهی اتوی شما روشن نشود و چند بار با کشیدن دو شاخه از پریز و وصل کردن مجدد آن را امتحان کنید و باز هم فایده ای نداشته باشد.

خدمات فنی هوشمندی به شما پیشنهاد می کند که پریز برق مورد استفاده را تغییر دهید و اگر باز هم اتوی شما روشن نشد ، با متخصصان ما تماس بگیرید.

وجود اتصالی و قطعی در سیم های رابط و دو شاخه و همچنین خراب بودن ترموستات می توانند از دلایل اصلی روشن نشدن اتوی شما باشند که این مرکز با انجام تعمیرات لازم و در صورت نیاز تعویض قطعات ، مشکل شما را در اسرع وقت حل خواهد کرد.

روشن شدن و داغ شدن المنت در حالی که لامپ اتو خاموش است ، مشکل رایج دیگری است که دکتر آچار با بررسی سیم های لامپ و پیدا کردن محل قطع شدگی ، آن را رفع می کند.

همچنین اگر عکس این حالت رخ دهد و هنگام روشن شدن لامپ ، اتوی شما داغ نشود ، خدمات فنی هوشمندی با دقت تمام نسبت به سوختگی المنت ها مطمئن شده و آنها را تعویض می کند.

گاهی نیز با زدن اتو به پریز برق ، فیوز منزل می پرد که نشان دهنده اتصالی در سیم های اتو است و باید بررسی های لازم برای پیدا کردن محل دقیق اتصالی صورت بگیرد.

همچنین اگر بدنه اتوی شما برق دارد ، باید سیم بندی و المنت های آن بررسی شود تا از آسیب دیدگی های احتمالی پیشگیری کنید.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر