منو

محافظ کف اتو (ایمن اتو) (محافظ اتوکشی) سه فنره جنس اعلاء

10016230

نو

35,000 تومان

توضیح

پوشیدن لباس های مرتب نه تنها حس خوشایندی در درون هر فرد ایجاد می کند ، بلکه نشان دهنده شخصیت افراد و جلب نگاه مثبت دیگران در مراودات و فعالیت های اجتماعی است. امروزه اتو به عنوان وسیله ای ضروری در هر منزلی پیدا می شود و هر خانواده ای با توجه به نیاز و کاربرد خود انواع اتوهای خشک و بخار را انتخاب می کنند.

خدمات فنی هوشمندی با ارائه سرویس و تعمیرات انواع اتوهای خشک و بخار ، به شما برای حفظ ظاهری آراسته و همچنین داشتن پرده ها و ملحفه های صاف و بدون چروک کمک می کند.

ممکن است گاهی اتوی شما روشن نشود و چند بار با کشیدن دو شاخه از پریز و وصل کردن مجدد آن را امتحان کنید و باز هم فایده ای نداشته باشد.

خدمات فنی هوشمندی به شما پیشنهاد می کند که پریز برق مورد استفاده را تغییر دهید و اگر باز هم اتوی شما روشن نشد ، با متخصصان ما تماس بگیرید.

وجود اتصالی و قطعی در سیم های رابط و دو شاخه و همچنین خراب بودن ترموستات می توانند از دلایل اصلی روشن نشدن اتوی شما باشند که این مرکز با انجام تعمیرات لازم و در صورت نیاز تعویض قطعات ، مشکل شما را در اسرع وقت حل خواهد کرد.

روشن شدن و داغ شدن المنت در حالی که لامپ اتو خاموش است ، مشکل رایج دیگری است که دکتر آچار با بررسی سیم های لامپ و پیدا کردن محل قطع شدگی ، آن را رفع می کند.

همچنین اگر عکس این حالت رخ دهد و هنگام روشن شدن لامپ ، اتوی شما داغ نشود ، خدمات فنی هوشمندی با دقت تمام نسبت به سوختگی المنت ها مطمئن شده و آنها را تعویض می کند.

گاهی نیز با زدن اتو به پریز برق ، فیوز منزل می پرد که نشان دهنده اتصالی در سیم های اتو است و باید بررسی های لازم برای پیدا کردن محل دقیق اتصالی صورت بگیرد.

همچنین اگر بدنه اتوی شما برق دارد ، باید سیم بندی و المنت های آن بررسی شود تا از آسیب دیدگی های احتمالی پیشگیری کنید.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر