منو

پیچ (مهره) سبزی خردکن

10013628

13,080 تومان

توضیح

خدمات قابل ارائه در بخش تعمیر آسیاب خدمات فنی هوشمندی

تعمیر و سرویس انواع مخلوط کن و آسیاب برقی
 
این روزها خرد کردن و مخلوط کردن مواد غذایی و مایعات مختلف با کمک آسیاب و مخلوط کن های برقی بسیار راحت شده و می توانیم در مدت زمانی کوتاه ، ترکیبی از انواع مواد خوراکی دلخواهمان را به دست آوریم.
خدمات فنی هوشمندی در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه های مخلوط کن و آسیاب برقی شما ، به یاریتان می آید تا بتوانید استفاده بهتر و راحت تری از مواد غذایی مورد علاقه تان داشته باشید.
مخلوط کن هایی که این روزها در بازار موجودند ، به شکل تک وضعیتی و چند وضعیتی هستند و مزیت دستگاه های چند وضعیتی این است که شما می توانید سرعت مورد نظرتان را تنظیم کنید و مخلوطی صاف و یک دست داشته باشید.
آسیاب های برقی نیز به ما در خرد کردن انواع مغزها ، غلات ، سبزیجات و ادویه ها کمک می کنند و نکته ای که در مورد این دستگاه ها باید حتما به آن توجه داشته باشیم ، استفاده با فاصله های زمانی مشخص و توقف های چند ثانیه ای است تا آسیاب برقی با مشکل مواجه نشود.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با وجود صدا دادن موتور دستگاه مخلوط کن و آسیاب برقی ، دستگاه شما کار نکرده باشد. خدمات فنی هوشمندی با بررسی آرمیچر و در صورت نیاز تعویض این قطعه ، این مشکل را برای شما برطرف خواهد کرد.
حرکت نکردن تیغه ممکن است به دلیل خراب بود شستی رخ دهد و خرد نشدن کامل مواد نیز به علت کند شدن تیغه به وجود می آید. خدمات فنی هوشمندی با تعویض شستی و تیز کردن تیغه ، دستگاه شما را به حالت اول برمی گرداند.
خدمات فنی هوشمندی به شما پیشنهاد می کند که برای خرد کردن مواد غذایی مختلف ، حتما به نوع تیغه مورد استفاده توجه کنید تا تیغه دستگاه مخلوط کن و آسیاب برقی شما با مشکل مواجه نشود. همچنین تا حد امکان مواد غذایی را ریز کنید و سپس در دستگاه بریزید تا هم از کیفیت بهتری برخوردار شوید و هم دستگاه سالم تری داشته باشید.

نظرات کاربران

1399-05-18

پیچ برای سبزی خرد کن ۳کیلویی سبز ایران میخوام؟!!

نوشتن نقد و نظر