منو

پاکت میکروفیلتری زیمنس (SIEMENS) خارجی (5تایی)

10028884

65,000 تومان

توضیح

  • الیاف بافته در مقایسـه با کاغذ فیلتر که در پاکت های کاغذی جـاروبـرقی اسـتفاده می شود مـزایایی دارد که باعث شـده است پاکتهای هپا در اروپا، آمریکا و سایر مناطق پیشـرفته جهـان بمـرور جایگزین پاکتهای کاغـذی گردد که تعـدادی از این مزایا به شـرح ذیل می باشد :
    ۱- با بکارگیـری از لایه های بکار رفته در تولید که دارای تاییدیه بهداشت و استاندارد از شرکت های سازنده می باشندو در اتاق های عمل نیز استفاده می گردد و به صـورت ۵ لایه بوده و باعث می گردد ذرات معلق، گرد و غبار و سـایر آلـودگی ها از پاکت های هپا عبـور نکرده و از گردش این ذرات که باعـث ایجاد بیمـاری و حساسیت های گوناگون میگردد در منزل و محـل کار جلوگـیری نماید و محیطـی مناسـب برای شـما و فرزندانتان فراهم می نماید .
    ۲- بعلـت اینکـه در اتصـال لایه هـای مخـتلف برخـلاف سـایر پاکتـهای کاغـذی از هیچگونه چسـبی استفاده نمی شـود ( با استفاده از سیسـتم روز دنیا لمینت می‌شود) منافذ فیلـتر براحتی مسـدود نگردیده و در حجم ثابت در مقایسه با پاکتهای کاغذی امکان جذب گرد و غبار بیشتری را داشته و در نتیجه تعـداد مصـرف پاکت هپا نسـبت به کاغذی کاهش میابد. و همچنین بدلیل عدم ایجاد مقاومت نابرابر امکان پاره شدن این پاکت ها در دستگاه جاروبرقی منتفی گردیده و از نفوذ آلودگی به داخل دستگاه و صدمه به آن جلوگیری می نماید.
    ۳- استفاده از سیستم پیشرفته در لمینت لایه های پاکت هپا باعث می شود در هنگام بکارگیری فشار کمتری به موتور جاروبرقـی وارد گردد وطـول عمـر جاروبرقی افزایش یابد.
    تکنولوژی ساخت اینگونه مواد به نحوی است که بدلیل وجود منافذ بیشتر و بسیار کوچک در لایه های مختلف باعث کاهش صدای موتور وافزایش قدرت مکش جاروبرقی می گردد و ضمن ثابت نگه داشتن قدرت مکش در تمام طول مدت استفاده از پاکت، باعث کاهش مصرف انرژی نیز می گردد .

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر