منو

خدمات فنی هوشمندی

در حال حاضر فروشگاه های زیادی به صورت اینترنتی و یا به صورت فیزیکی وجود دارند تا بتوانند احتیاجات جامعه را پوشش دهند ، ولی با توجه به انواع اقلام مورد نیاز و تنوع بسیار زیاد آن امکان فراهم کردن تمام این کالا ها در یک فروشگاه امکان پذیر نیست ، از طرفی اگر فروشگاهی فرضی با این شرایط را در نظر بگیریم  ، خرید از آن فروشگاه بسیار سخت و گیج کننده است. بدیهی است که با تخصصی شدن روی یک موضوع می توان به شکل بهتری آن را پوشش داد و در آن زمینه فعالیت کرد.

خدمات فنی هوشمندی یک فروشگاه و تعمیرگاه تخصصی است که به صورت انحصاری روی قطعات لوازم خانگی فعالیت می کند تا بتواند در این زمینه مفیدتر و به روزتر باشد.

  • کالاهای خدمات فنی هوشمندی

خدمات فنی هوشمندی یک واحد تعمیرات و فروشگاه قطعات لوازم خانگی است که خدماتی از قبیل تعمیر ، فروش قطعات لوازم جانبی جاروبرقی ، سشوار ، ماشین اصلاح ،اتو ، آمیوه گیری ، مخلوط کن ، غذاساز ، بخار شو ، چرخ گوشت ، گوشت کوب برقی ، آسیاب ، پنکه ، سماوربرقی ، وسایل آرایشی برقی  و سایر لوازم خانگی را عرضه می نماید.

دلیل اصلی این کار فراهم کردن فروشگاهی جامع برای تمامی قطعات لوازم خانگی می باشد.

  • شروع فعالیت

خدمات فنی هوشمندی فعالیت خود را در زمینه تعمیرات و فروش قطعات لوازم خانگی از سال ۱۳۵۵ شروع کرده و تا به امروز همیشه هدف اصلی خود را صداقت ، تعهد ، انصاف ، کیفیت عالی و مهمتر از از همه رضایت مشتری قرار داده است . تمامی کالاها بر اساس استاندارد و کیفیت عالی فراهم شده است.

  • برند خدمات فنی هوشمندی

خدمات فنی هوشمندی برند خود را با نام هوشمندی که نام خانوادگی خود ایشان هست شروع کرد و لوگوی آن از حالت نوشتاری (هوشمندی) به شکل کنونی با طراحی وتایید انجمن گرافیک استان قزوین تغییر کرد .

تمامی محصولات ارائه شده خدمات فنی هوشمندی دارای برند هوشمندی هستند و روی انها لوگوی هوشمندی قابل مشاهده است.

برند هوشمندی شماره ۳۱۲۴۳۳ در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (مرکز مالکیت معنوی) ثبت شده است و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.

  • لوگوی هوشمندی